img - PRŮMYSLOVÉ NÁTĚROVÉ HMOTY

PRŮMYSLOVÉ NÁTĚROVÉ HMOTY

S velikým potěšením vám oznamujeme, že jsme na naší provozovně instalovali míchací zařízení na průmyslové nátěrové hmoty VITOCOLORMIX a stali se tak výhradním zastoupením tohoto výrobce na okr. Hodonín.

 

Jedná se o ryze českého výrobce průmyslových nátěrových hmot. V jeho sortimentu můžete najít alkydové, alkyduretanové, epoxidové a polyuretanové nátěrové hmoty. Materiály jsou vhodné jak pro všední použití s důrazem na vysokou kvalitu a dlouhou životnost nátěru, tak pro použití v průmyslovém prostředí s vysokými nároky na odolnost (kyselinám, teplotám, ropným látkám a otěru). Výrobce disponuje vysoce moderním vývojovým a zkušebním centrem (vyrábí dokonce i své vlastní tónovací pasty) a je tak schopen dodat i na zakázku vyrobené materiály rychle ve vysoké kvalitě, dlouhou garancí za velice příjemné ceny. Přesvěčte se sami, poptejte u nás cenovou nabídku na materiál a myslím, že budete velice příjemně překvapeni. Servis a poradenství je samozřejmost !

 - jpg

více (http://www.barvy-rozehnal.cz/ke-stazeni.html) »zpět »
akční nabíka

Barvy laky Rozehnal, okr. Hodonín

Míchání a prodej barev, laků, tmelů a zateplovacích systémů. Zastoupení značek HET, Ekolak a Colorlak. Velkoobchod se zábavní pyrotechnikou.
Věříme, že se nám spolu s našimi dodavateli a profesionálním přístupem podaří splnit všechny vaše požadavky min. na 100% ke spokojenosti vás budoucích i současných zákazníků.

Fotografie z prodejny »
 

Naši partneři

Ekolak Colorlak Heat Likov Siga Zwaluw Viton
Barvy laky Rozehnal
Profesionální prodejce zateplovácí systémů, nátěrových hmot a příslušenství
Odkazy: ekolak - primalex - heat - colorlak - knauf

Platební karty
Provozní doba:
Po - Pá:
7.00 hod. – 13.00 hod.,
14.00 hod. – 17.00 hod.
So: 7.00 hod. - 11.00 hod.

Cookies »
PYROTECHNIKA ROZEHNAL »
Čisté Mutěnice »

IČ: 65382846
Rozehnal, Brněnská 207
696 11 Mutěnice,
okr. Hodonín | a2