img - PYROTECHNIKA 2014

PYROTECHNIKA 2014

Mysleli jste si, že co se týče zábavní pyrotechniky vás již nedokáže nic překvapit? Tak to se tedy nenechte mýlit. V letošním roce vám přinášíme více novinek, než kdykoli před tím. Některé lze považovat přímo za revoluční !!!

 

Tak nejprve vás musíme upozornit na skutečnost, že jsme letos téměř zdvojnásobili množství i sortiment zábavní pyrotechniky značky KLÁSEK na našem skladě - takže na každého by se letos mělo dostat. Zavedli jsme tři zcela nové produktové řady. ZAHRADNÍ OHŇOSTROJE - jedná se o vícerané kompletní rodinné zahradní ohňostroje tzv. na jedno zapálení složené ve fabrice. PLANINIUM SERIE - je řada výrobků s novými, zatím nevídanými efekty TOP EDITION - zde se dá hovořit o zcela převratné a revoluční novince ve světě pyrotechniky. Ohňostrojné kompakty jsou vyráběny zcela automaticky strojně (moždíře jsou lisovány z jednoho kusu speciálního plastu a slože jsou váženy a pěchovány také strojně). Tyto výrobky dosahují mnohem vyšší přesnosti a téměř 100% spolehlivosti. Potěšitelné je, že jsou cenově srovnatelné s dosavadní produkcí. Dále se sortiment rozrostl o nové petardy, fontány, sady raket a dětské zábavní pyrotechniky. Další novinku jistě ocení majitelé tzv chytrých mobilů, většina výrobků letošní produkce má na svém obalu nově QR- kód obsahující video. Určitě budete spokojeni.

 - jpg

více (http://www.pyrotechnika-rozehnal.cz/sortiment/strojove-vyrabene-kompakty---top-edition.html) »zpět »
akční nabíka

Barvy laky Rozehnal, okr. Hodonín

Míchání a prodej barev, laků, tmelů a zateplovacích systémů. Zastoupení značek HET, Ekolak a Colorlak. Velkoobchod se zábavní pyrotechnikou.
Věříme, že se nám spolu s našimi dodavateli a profesionálním přístupem podaří splnit všechny vaše požadavky min. na 100% ke spokojenosti vás budoucích i současných zákazníků.

Fotografie z prodejny »
 

Naši partneři

Ekolak Colorlak Heat Likov Siga Zwaluw Viton
Barvy laky Rozehnal
Profesionální prodejce zateplovácí systémů, nátěrových hmot a příslušenství
Odkazy: ekolak - primalex - heat - colorlak - knauf

Platební karty
Provozní doba:
Po - Pá:
7.00 hod. – 13.00 hod.,
14.00 hod. – 17.00 hod.
So: 7.00 hod. - 11.00 hod.

Cookies »
PYROTECHNIKA ROZEHNAL »
Čisté Mutěnice »

IČ: 65382846
Rozehnal, Brněnská 207
696 11 Mutěnice,
okr. Hodonín | a2