Míchací centrum

Naše tonovací centrum je vybaveno nejmodernější technologií a míchacími stroji. Dávkování s přesností na jednu setinu gramu zabezpečuje plně automatický počítači řízený dávkovač zn. Fast and Fluid Managment USA a o dokonalé promíchání se stará giroskopický shaker stejného výrobce. Toto technické vybavení spolu se sofistikovaným softvarem a kvalitním personálem nám umožňuje tónovat téměř neomezené množství odstínů do interierových i fasádních vodouředitelných materiálů na bázi akrylátu, silikonakrylátu, silikonu a nově i vinilu a to na počkání. To samé platí i u průmyslového tónování, kde máme neustále skladem dostatečné množství bází alkyduretanu, alkydu, epoxidu i polyuretanu a na počkání standartně tónujeme podle vzorníků ČSN a RAL.

V našem zařízení používáme jen ty nejkvalitnější pigmenty značky Clariant SRN, které se osvědčíly po desítky let v celém světě a od roku 1990 i na českých fasádách a v českých domovech. V porovnání s konkurencí nezčetněkrát prokázaly svou vysokou kvalitu a odolnost povětrnosti. Každý výrobek opouštějící brány našeho tonovacího střediska je opatřen štítkem s datumem, druhem materiálu a číslem odstínu. Dále se informace o každé míchané šarži ukládá do počítače - to zaručuje možnost bezproblemového opakovaného domíchání v budoucnosti. V případě průmyslového tónování používáme pigmenty přímo od výrobce námi tónovaných nátěrových hmot f. VITON, které jsou speciálně optimalizovány přímo pro tyto konkrétní materiály s ohledem na jejich snášenlivost a světlostálost. Zde nepoužíváme tvz. objemové ale hmotnostní dávkování, které znáte z autolakoven.

Doufám, že se službami našeho tónovacího střediska budete i nadále spokojeni jako doteď. My se vynasnažíme pro to udělat maximum.


míchací centrum míchací centrum

 
akční nabíka

Barvy laky Rozehnal, okr. Hodonín

Míchání a prodej barev, laků, tmelů a zateplovacích systémů. Zastoupení značek HET, Ekolak a Colorlak. Velkoobchod se zábavní pyrotechnikou.
Věříme, že se nám spolu s našimi dodavateli a profesionálním přístupem podaří splnit všechny vaše požadavky min. na 100% ke spokojenosti vás budoucích i současných zákazníků.

Fotografie z prodejny »
 

Naši partneři

Ekolak Colorlak Heat Likov Siga Zwaluw Viton
Barvy laky Rozehnal
Profesionální prodejce zateplovácí systémů, nátěrových hmot a příslušenství
Odkazy: ekolak - primalex - heat - colorlak - knauf

Platební karty
Provozní doba:
Po - Pá:
7.00 hod. – 13.00 hod.,
14.00 hod. – 17.00 hod.
So: 7.00 hod. - 11.00 hod.

Cookies »
PYROTECHNIKA ROZEHNAL »
Čisté Mutěnice »

IČ: 65382846
Rozehnal, Brněnská 207
696 11 Mutěnice,
okr. Hodonín | a2