Barvy laky Rozehnal, Brněnská 207, 696 11 Mutěnice, okr. Hodonín

Naše firma je na trhu již od roku 1997.
Máme na kontě desetitisíce zakázek a spokojených zákazníků po celé ČR. Od prvopočátku bylo našim hlavním cílem nabídnout našim zákazníkům zboží ve vysoké kvalitě za co možná nejnižší cenu a v co nejkratším termínu, proto jsme se soustředili hlavně na výrobky českých výrobců.

Na naše dodavatele klademe přísné požadavky, ale k sobě jsme ještě tvrdší – vzorná platební morálka a žádná nevyřízená reklamace budiž toho důkazem. V současné době náš sortiment čítá několik tisícovek položek. Zaměřujeme se hlavně na interiérové i fasádní nátěrové a zateplovaní systémy. Dále na prodej izolantů z pěnového polystyrenu i minerální vaty, zednického a malířského nářadí, ochranných pracovních pomůcek, nátěrových systémů na kovy i dřevo. Od roku 2003 se zabýváme maloobchodním i velkoobchodním prodejem značkové zábavní pyrotechniky a to celoročně.

V lednu 2009 jsme otevřeli nové bezbariérové prostory na ulici Brněnská o celkové prodejní a skladovací ploše přes 1000m2. Součástí našich služeb se krom rozšíření skladovaného sortimentu stalo i zakázkové tónování všech materiálů do jakýchkoliv odstínů v našem novém tónovacím centru vybaveném nejmodernější technologií firmy Fluid Management. Provozovna je přístupná i pro větší nákladní auta a je vybavena vybavená nákladní rampou i vysokozdvižným vozíkem což umožňuje snadné a rychlé vyřízení i objemných zakázek.

Věříme, že se nám spolu s našimi dodavateli a profesionálním přístupem podaří splnit všechny vaše požadavky min. na 100% ke spokojenosti vás budoucích i současných zákazníků.

Fotografie z prodejny »

 
akční nabíka

Barvy laky Rozehnal, okr. Hodonín

Míchání a prodej barev, laků, tmelů a zateplovacích systémů. Zastoupení značek HET, Ekolak a Colorlak. Velkoobchod se zábavní pyrotechnikou.
Věříme, že se nám spolu s našimi dodavateli a profesionálním přístupem podaří splnit všechny vaše požadavky min. na 100% ke spokojenosti vás budoucích i současných zákazníků.

Fotografie z prodejny »
 

Naši partneři

Ekolak Colorlak Heat Likov Siga Zwaluw Viton
Barvy laky Rozehnal
Profesionální prodejce zateplovácí systémů, nátěrových hmot a příslušenství
Odkazy: ekolak - primalex - heat - colorlak - knauf

Platební karty
Provozní doba:
Po - Pá:
7.00 hod. – 13.00 hod.,
14.00 hod. – 17.00 hod.
So: 7.00 hod. - 11.00 hod.

Cookies »
PYROTECHNIKA ROZEHNAL »
Čisté Mutěnice »

IČ: 65382846
Rozehnal, Brněnská 207
696 11 Mutěnice,
okr. Hodonín | a2