img - PROFI OLEJOVÁ LAZURA O 1020

PROFI OLEJOVÁ LAZURA O 1020

"ZNÁTE Z TV" - kdo jste v poslední době sledovali pořady RADY PTÁKA LOSKUTÁKA a RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ zajisté jste viděly reportáž o povrchové úpravě dřeva Profi olejovou lazurou O 1020. Tento vynikající výrobek máme v našem sortimentu již několikátou sezonu a já i moji zákazníci můžeme potvrdit jeho vysokou kvalitu. Pro letošní sezonu proto výrobce připravil novou rozšířenou paletu odstínů a naše firma pro vás připravila jeho bezkonkurenční akční cenovku viz. sortiment.

 

Hlavní předností tohoto materiálu je jednoduchá aplikace a jednoduchá údržba nátěru v budoucnu. Díky vysokému obsahu "sušiny" (netěkavých látek) postačuje ve většině případů pouze jeden nátěr, který sám o sobě zaručí dlouhodobou ochranu  a hloubkovou impregnaci dřeva a veškerá údržba spočívá v jednoduchém přetření cca po 5 letech (žádné broušení či odstraňování zbytků nátěru). Relativně vysoká cena za 1l lazury je bohatě vynahrazena její vysokou vydatností - cena za nátěr 1m2 je daleko nižší než u stadnartních lazurovacích laků a to nepočítám úsporu práce při nutnosti pouze jedné vrstvy nátěru.

více (http://www.barvy-rozehnal.cz/sortiment-detail/pro-drevo/lazury/o1020-a--1.html) »zpět »
akční nabíka

Barvy laky Rozehnal, okr. Hodonín

Míchání a prodej barev, laků, tmelů a zateplovacích systémů. Zastoupení značek HET, Ekolak a Colorlak. Velkoobchod se zábavní pyrotechnikou.
Věříme, že se nám spolu s našimi dodavateli a profesionálním přístupem podaří splnit všechny vaše požadavky min. na 100% ke spokojenosti vás budoucích i současných zákazníků.

Fotografie z prodejny »
 

Naši partneři

Ekolak Colorlak Heat Likov Siga Zwaluw Viton
Barvy laky Rozehnal
Profesionální prodejce zateplovácí systémů, nátěrových hmot a příslušenství
Odkazy: ekolak - primalex - heat - colorlak - knauf

Platební karty
Provozní doba:
Po - Pá:
7.00 hod. – 13.00 hod.,
14.00 hod. – 17.00 hod.
So: 7.00 hod. - 11.00 hod.

PYROTECHNIKA ROZEHNAL »
Čisté Mutěnice »

IČ: 65382846
Rozehnal, Brněnská 207
696 11 Mutěnice,
okr. Hodonín | a2