img - AKCE FASÁDA NA SPLÁTKY A SILIKON ZA CENU AKRYLÁTU

AKCE FASÁDA NA SPLÁTKY A SILIKON ZA CENU AKRYLÁTU

Pro veliký úspěch v loňské sezoně, opakujeme a to tentokrát pouze u nás v Mutěnicích akci SILIKON ZA CENU AKRYLÁTU u povrchových dekorativních omítek značky EKOLAK. Dále nabízíme za výhodné ceny také ostatní komponenty zateplovacího systému (polystyren, perlinku, lepidla). Vše již tradičně v nejvyšší možné kvalitě a co je potěšující, tak za loňské ceny. Jako novinku pro vás připravila spolupracující firma 
Fasády Rozehnal & syn  nabídku, která se neodmítá a to FASÁDY NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ.

 

Výhodou dekorativních silikonových omítek EKOLAK je jejich zvýšená omyvatelnost, výtečná zpracovatelnost, prodyšnost a voduodpudivost. Omítky tónujeme "na počkání" do tisíců odstínů a jsou k dostání v mnoha zrnitostech a strukturách. Již druhým rokem je zcela bez příplatku tónujeme stejně jako interiérové a fasádní barvy i podle vzorkovnic konkurenčních výrobců a to zcela bez příplatku. Akce se koná pouze u nás v Mutěnicích, je časově neomezena, ale bude platit pouze do vyprodání zásob - proto neváhejte !!! Takto kvalitní materiál v této ceně a s tímto servisem je opravdu výhodnou nabídkou po které se jen zapráší.

NOVĚ - pokud se rozhodnete od nás zakoupit fasádu včetně montáže, připravila pro vás spolupracující firma FASÁDY ROZEHNAL na trhu zcela bezprecedentní nabídku FASÁDY NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ.
A to za podmínek:
od 100-200 tis. na 12 měsíců
od 200-300 tis. na 24 měsíců
od 300-výše na 36 měsíců
 Platí při složení zálohy 50% z hodnoty díla předem. Pokud nedisponujete prostředky pro složení zálohy může vám být zprostředkován výhodný úvěr až na dobu 25let u ČS s výhodným úrokem od 1,8% a bonusem za včasné a pravidelné zplácení.

více (http://www.barvy-rozehnal.cz/sortiment-detail/disperzni-omitkoviny-ekolak/silikonova-omitka/e1303-bd--1.html) »zpět »
akční nabíka

Barvy laky Rozehnal, okr. Hodonín

Míchání a prodej barev, laků, tmelů a zateplovacích systémů. Zastoupení značek HET, Ekolak a Colorlak. Velkoobchod se zábavní pyrotechnikou.
Věříme, že se nám spolu s našimi dodavateli a profesionálním přístupem podaří splnit všechny vaše požadavky min. na 100% ke spokojenosti vás budoucích i současných zákazníků.

Fotografie z prodejny »
 

Naši partneři

Ekolak Colorlak Heat Likov Siga Zwaluw Viton
Barvy laky Rozehnal
Profesionální prodejce zateplovácí systémů, nátěrových hmot a příslušenství
Odkazy: ekolak - primalex - heat - colorlak - knauf

Platební karty
Provozní doba:
Po - Pá:
7.00 hod. – 13.00 hod.,
14.00 hod. – 17.00 hod.
So: 7.00 hod. - 11.00 hod.

PYROTECHNIKA ROZEHNAL »
Čisté Mutěnice »

IČ: 65382846
Rozehnal, Brněnská 207
696 11 Mutěnice,
okr. Hodonín | a2