img - PYROTECHNIKA 2013

PYROTECHNIKA 2013

Tak rok se zase s rokem sešel a na dveře nám klepe Silvestr 2013 - svátek všech nás "pyromanů". Máme pro vás dvě dobré zprávy. Jednak se až na maličkosti podařilo udržet cenovou hladinu z roku minulého a jednak se nám opět v nabídce objevilo mnoho zajímavých novinek.

 

K dnešnímu dni máme na skladě cca polovinu plánovaného objemu zboží - během měsíce LISTOPADU by mělo být postupně vykryto (alespoň doufáme) téměř vše. Na našem webu http://www.pyrotechnika-rozehnal.cz/ je možnost ověřit si které zboží je již skladem a které je teprve na cestě. Zboží u kterého je poznámka "NA OBJEDNÁVKU" jsme schopni vám objednat, pouze ale v balení 1 celý karton. Stejně jako loni platí množstevní a firemní ceny pro velkoodběratele.

 - jpg

více (http://www.pyrotechnika-rozehnal.cz/) »zpět »
akční nabíka

Barvy laky Rozehnal, okr. Hodonín

Míchání a prodej barev, laků, tmelů a zateplovacích systémů. Zastoupení značek HET, Ekolak a Colorlak. Velkoobchod se zábavní pyrotechnikou.
Věříme, že se nám spolu s našimi dodavateli a profesionálním přístupem podaří splnit všechny vaše požadavky min. na 100% ke spokojenosti vás budoucích i současných zákazníků.

Fotografie z prodejny »
 

Naši partneři

Ekolak Colorlak Heat Likov Siga Zwaluw Viton
Barvy laky Rozehnal
Profesionální prodejce zateplovácí systémů, nátěrových hmot a příslušenství
Odkazy: ekolak - primalex - heat - colorlak - knauf

Platební karty
Provozní doba:
Po - Pá:
7.00 hod. – 13.00 hod.,
14.00 hod. – 17.00 hod.
So: 7.00 hod. - 11.00 hod.

Cookies »
PYROTECHNIKA ROZEHNAL »
Čisté Mutěnice »

IČ: 65382846
Rozehnal, Brněnská 207
696 11 Mutěnice,
okr. Hodonín | a2