img - AKCE VAZAFIX

AKCE VAZAFIX

Tak se nám to podařilo, ve spoluprací s firmou Ekolak jsme pro vás na tuto sezonu připravili parádní akci na flexibilní C2TE fasádní lepidlostěrku VAZAFIX.

 

Velkým problémem v poslední době je fakt, že lidé ve snaze ušetřit často do zateplovacích systémů naroubují levnější nesystémová lepidla jiných výrobců než toho od kterého pocházejí povrchové úpravy. Jednak je to vzhledem k budoucí dlouhodobé bezproblémové funkci zateplovacího systému jako celku nepřípustné a jednak se tím zbavují veškerých garancí ze strany výrobce za celý systém. Naši firmu stejně jako firmu Ekolak tento nešvar dlouhodobě trápí a tak jsme se na vlastní náklady rozhodli lidi motivovat k zodpovědnějšímu chování ke svým investicím a nabídnout jim pod naše povrchy ideálně náše lepidlo. Výsledkem tohoto snažení je možnost nakoupit si u nás flexibilní C2TE značkové lepidlo VAZAFIX 2v1 běžně na trhu nabízené v ceně okolo 200 korun v ceně 148,-/25kg včetně DPH !!!! pozn: Firemní zákazníci a při jednorázovém vyšším odběru možnost další slevy.

více (http://www.barvy-rozehnal.cz/sortiment-detail/lepici-a-sterkovaci-hmoty-ekolak/sterkovaci/e4009--1.html) »zpět »
akční nabíka

Barvy laky Rozehnal, okr. Hodonín

Míchání a prodej barev, laků, tmelů a zateplovacích systémů. Zastoupení značek HET, Ekolak a Colorlak. Velkoobchod se zábavní pyrotechnikou.
Věříme, že se nám spolu s našimi dodavateli a profesionálním přístupem podaří splnit všechny vaše požadavky min. na 100% ke spokojenosti vás budoucích i současných zákazníků.

Fotografie z prodejny »
 

Naši partneři

Ekolak Colorlak Heat Likov Siga Zwaluw Viton
Barvy laky Rozehnal
Profesionální prodejce zateplovácí systémů, nátěrových hmot a příslušenství
Odkazy: ekolak - primalex - heat - colorlak - knauf

Platební karty
Provozní doba:
Po - Pá:
7.00 hod. – 13.00 hod.,
14.00 hod. – 17.00 hod.
So: 7.00 hod. - 11.00 hod.

Cookies »
PYROTECHNIKA ROZEHNAL »
Čisté Mutěnice »

IČ: 65382846
Rozehnal, Brněnská 207
696 11 Mutěnice,
okr. Hodonín | a2